November 28, 2022

Dogecoin ve Shiba Inu‘nun en güçlü rakiplerinden biri olan meme tabanlı kripto projesi Floki Inu’nun ($FLOKI) arkasındaki ekip, Alfa Romeo F1 Team ORLEN ile stratejik bir ortaklığa girdi.

Sauber Motorsport AG, “1970 yılında (PP Sauber AG olarak) tepe tırmanışı ve Dünya Spor Otomobil Şampiyonası’nda ilerleyerek 1993 yılında Formula 1’e ulaşan Peter Sauber tarafından kurulmuş bir İsviçre motor sporları mühendislik şirketidir”. 2019 yılında, İtalyan otomobil üreticisi Alfa Romeo ile yaptığı sponsorluk anlaşmasının ardından Sauber Motorsport AG, “1993’ten 2018’e kadar kendi adları altında işlettikten sonra Formula 1 yarış takımını Alfa Romeo Racing olarak yeniden adlandırdı.”

3 Ocak 2020’de Insider Sport, Alfa Romeo F1 Racing takımının “Polonya petrol şirketi ORLEN ile ortak isim sponsorluğu anlaşmasına varıldığını” açıkladığını bildirdi. Raporda, “ortak başlık anlaşmasının bir sonucu olarak, PKN Orlen’in markası artık takımın C39 otomobilinde ve tüm Alfa Romeo resmi pist varlıklarında yer alacak” şeklinde devam etti. Ayrıca, “takım 2020 sezonunun başlangıcından itibaren artık Alfa Romeo Racing ORLEN adı altında yarışmaya hazır.”

24 Kasım 201’de Sauber Motorsport, “Alfa Romeo Racing ORLEN, takım ve Polonya devi PKN ORLEN, Alfa Romeo ile birlikte üçüncü yıl üst üste unvan ortaklığını genişletirken, Formula 1 dünyasının en belirgin ilişkilerinden birini sürdürecek. ”

Dün (24 Şubat), Floki Inu takımı Formula 1 takımı Alfa Romeo Racing ORLEN ile stratejik bir ortaklık duyurdu:

#FLOKI ANNOUNCES PARTNERSHIP WITH LEGENDARY FORMULA 1 TEAM ALFA ROMEO#Floki is extremely proud to announce our latest strategic partnership with legendary Formula 1 Racing team Sauber Motorsport, the driving force behind Alfa Romeo Racing ORLEN team. pic.twitter.com/PHNEsn1tCN

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *